TECHNOLOGIA

OXYMORE. OCZYSZCZA POWIETRZE Z PRĘDKOŚCIĄ ŚWIATŁA

Kolekcja unikalnych produktów przeznaczonych do oczyszczania powietrza metodą FOTOKATALIZY. Od pokoju hotelowego do sali lekarskiej, od szkoły podstawowej po fabrykę żywności, kolekcja OXYMORE dostosowuje się do potrzeb i wymogów użytkownika, bez negatywnych skutków dla zdrowia.

FOTOKATALIZA, KIEDY MYŚLISZ O NIEJ...

Nie wymyśliliśmy światła, my po prostu odkryliśmy jak z niego korzystać.
Dzięki lampie ultrafioletowej (UVA), samoregenerującemu się dwutlenkowi tytanu i dedykowanej wentylacji stworzyliśmy kolekcję OXYMORE, która w każdych warunkach niszczy lotne związki organiczne(LZO) obecne w atmosferze. Poprzez odtworzenie idealnych warunków efektywnej i funkcjonalnej fotokatalizy w kompaktowym urządzeniu, umożliwiliśmy oczyszczanie powietrza w dowolnym miejscu.


TROCHĘ NAUKI. CZYM JEST FOTOKATALIZA?

Fotokataliza to technika utleniania, w której katalizator półprzewodnikowy jest aktywowany poprzez absorpcję fotonów obecnych w świetle słonecznym lub ultrafioletowym(UV).
Poprzez działanie utleniania, łańcuchy cząsteczkowe obecne w atmosferze rozkładają się i transformują, gdy tylko przejdą między światłem UV a półprzewodnikiem.
Nieselektywna technologia eliminuje prawie wszystkie lotne związki organiczne (LZO).

SZEROKIE SPEKTRUM DZIAŁANIA

Produkty OXYMORE®, IDR Groupe® zwalczają lotne związki organiczne (LZO) obecne w powietrzu, rozbijają je i przekształcają w korzystne dla zdrowia powietrze.
OXYMORE eliminuje zanieczyszczenia z którymi masz kontakt każdego dnia jak: dym papierosowy, CO2, wirusy, alergeny a nawet nieprzyjemne zapachy które Cię niepokoją.
Kolekcja OXYMORE niszczy lotne związki organiczne takie jak zanieczyszczenia chemiczne(formaldehyd, radon, CO2, NOX ...) oraz biologiczne(wirusy, bakterie, pleśnie, roztocza, alergeny...) obecne w atmosferze a co za tym idzie zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób.
Kolekcja OXYMORE® oczyszcza do perfekcji bez skutków ubocznych dla środowiska, aby osiągnąć optymalną jakość powietrza w sposób ciągły i niezależnie od powierzchni.

NATYCHMIASTOWE I NIEPRZERWANE DZIAŁANIE

Pomieszczenia medyczne, miejsca publiczne, przemysł sanitarny, rolno-spożywczy, prowizoryczne szpitale, wszędzie tam, gdzie ważna jest jakość powietrza, urządzenia OXYMORE ® są niezbędnym rozwiązaniem antywirusowym.
Dzięki połączeniu lampy OXYMORE © UVA, samoregenerujących się mediów OXYMORE ® ULTIMATE i wydajnej zintegrowanej wentylacji, nieprzerwanie odzyskujemy powietrze z otoczenia, bez związków szkodliwych dla zdrowia.
Kolekcja OXYMORE © zapewnia oczyszczanie powietrza do 1 roku * bez dodatkowych kosztów.
Od teraz zdrowe powietrze dostępne jest dla każdego.PROSTOTA I ŁATWOŚĆ KORZYSTANIA


Zgodnie z zasadą Plug & Play, Plug & Purify to prawdziwa innowacja, która sprawi, że zapomnisz o długich konfiguracjach i godzinach czytania instrukcji użytkowania.
Wyjęcie urządzenia OXYMORE z opakowania jest jednoznaczne z jego gotowością do pracy.
Postaw urządzenie w pomieszczeniu w którym będzie użytkowane. Podłącz do zasilania i włącz. Od tej chwili możesz cieszyć się zdrowym i wolnym od zarazków powietrzem.
MIEĆ DOBRE RELACJE


Wyobrażamy sobie produkty, które działają.
Zaprojektowane, aby trwać w nieskończoność, nie wymagające żadnej konserwacji z naszej czy też twojej strony.
Dzięki ekskluzywnemu filtrowi OXYMORE® Particule zintegrowanemu z każdym z zaprojektowanych przez nas oczyszczaczy, gwarantujemy trwałość komponentów,
a ponieważ nasze oczyszczacze to przede wszystkim trwałe konstrukcje nie trzeba nawet zmieniać fotokatalitycznego medium OXYMORE ® TITAN Tio2 lub ULTIMATE, które trwale same się regenerują*.
Pamiętaj, wszystko co musisz zrobić, to wymieniać filtr natychmiast po nasyceniu i zmieniać lampę co 10 000 godzin. **MADE IN FRANCE


Stworzona i zaprojektowana we Francji kolekcja OXYMORE ®, podobnie jak wszystkie inne kolekcje IDR Groupe ®, wykorzystuje wyjątkową technologię na świecie, opatentowaną i zgodną z rygorystycznymi wymogami, zaangażowaną w ochronę życia i środowiska.
W 100% nadająca się do recyklingu, trwała w czasie, prosta w użyciu i poświęcona służbie ludziom, zwierzętom i planecie. Nasi inżynierowie i projektanci wyobrazili sobie OXYMORE ® jako zbiór wartości.Więcej informacji: www.olfactive.pl

Łódź

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl