Creative Flavours and Fragrances

Kompozycje zapachowe

Olfactory Consulting jest oficjalnym przedstawicielem firmy CFF(Creative Flavours and Fragrances) jednego z największych producentów kompozycji zapachowych we Włoszech.
Od małych i średnich przedsiębiorstw po międzynarodowe koncerny, od 2000 roku doświadczenie firmy CFF pozwoliło na współpracę z najbardziej renomowanymi markami na świecie.
Kreatywność i dogłębna znajomość rynku, wraz z ciągłą aktualizacją w monitorowaniu trendów węchowych, pozwala nam tworzyć najlepsze produkty poświęcone wszystkim najważniejszym codziennym rytuałom od pielęgnacji skóry po chemię gospodarczą. W ten sposób rodzą się ikony linii zapachowych, które mogą pozostawić ślad na doświadczeniu konsumenta, a także w długiej perspektywie czasu wyznaczać nowe trendy.

Oferujemy kompozycje zapachowe do następujących produktów:

PERFUMY LUKSUSOWE - Jakość, metodologia, marketing, inspiracja i empatia to podstawowe wartości leżące u podstaw wszystkiego, czym zajmusje się CFF. Jakość, którą oferujemy, to właściwy wybór surowców, selekcjonowanych na całym świecie pod kątem wskaźników najwyższej wartości i wyrafinowania. Nasza metodologia polega na naszej zdolności do przekształcania inspiracji w zoptymalizowany i skuteczny kod funkcjonalny. Nasze podejście marketingowe jest głównym czynnikiem napędzającym strategiczne wybory. Nasza empatia pozwala nam tworzyć ekskluzywne produkty, które stają się cechą charakterystyczną danej marki.

PIELĘGNACJA SKÓRY I WŁOSÓW - Cechą charakterystyczną CFF jest udostępnianie konsumentowi swojej wiedzy specjalistycznej. Kreatywność, wraz z naszą dogłębną znajomością rynku i naszym ciągłym monitorowaniem innowacji w trendach węchowych, pozwala nam tworzyć udane produkty dedykowane najważniejszym codziennym rytuałom pielęgnacji skóry i włosów. W ten sposób powstają kultowe kompozycje zapachowe, które mogą wywrzeć wrażenie na doświadczeniach konsumenckich, a jednocześnie mogą sterować preferencjami ogółu społeczeństwa w perspektywie długoterminowej.

CHEMIA GOSPODARCZA - Zapachy zaprojektowane i stworzone przez CFF określają codzienne życie konsumentów. Są wyznacznikiem dla detergentów, środków zmiękczających tkaniny i środków do czyszczenia powierzchni.
CFF jest w stanie zaoferować autentyczne wrażenia sensoryczne 360 ° dzięki rozwiązaniom, które zostały specjalnie zbadane pod kątem tworzenia wrażeń zapachowych w środowiskach wewnętrznych.

SPECJALISTYCZNE KOMPOZYCJE ZAPACHOWE - Dzięki naszemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych chemików i techników z międzynarodowym doświadczeniem, CFF oferuje swoim klientom pogłębioną wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania i tworzenia kodów zapachowych, a także w określonych specjalistycznych sektorach, takich jak papier i tworzywa sztuczne. Działalność CFF polega na badaniu rozwiązań i technologii ukierunkowanych na kontrolę zapachów, aby każde środowisko było przyjemne i przyjazne.

Więcej informacji: http://olfactive.pl/kompozycje-zapachowedo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl