Imao FAQ

 

 

 

Jak długo możemy się cieszyć zapachem do auta IMAO?

Wszystko zależy od tego w jaki sposób go użytkujemy. Jeżeli są to pomieszczenia w domu takie jak szafa czy łazienka, to zapach IMAO może utrzymać się nawet do kilku miesięcy.

W samochodach zapach utrzymuje się od 3 do 6 tygodni w zależności od temperatury na zewnątrz.

 

Jak długo możemy się cieszyć zapachem perfum IMAO Spray?

Perfumy IMAO Spray działają rożnie w zależności od ich aplikacji. Na dywanikach samochodowych mogą utrzymywać się nawet do kilku dni. W przypadku aplikacji w powietrze do kilku godzin.

 

 

Czy temperatura wpływa na jakość zapachu?

Tak. Temperatura odgrywa zasadniczą rolę w rozprzestrzenianiu się zapachu jak i czasu jego użytkowania. Wyższa temperatura łatwiej rozprowadza zapach, natomiast niższa zmniejsza jego działanie.

 

 

Czy produkty IMAO są niebezpieczne dla zdrowia?

Kompozycje zapachowe używane przy produkcji zapachów IMAO są bezpieczne dla twojego zdrowia. Nasze zapachy są projektowane przez znakomitych perfumiarzy z regionu Grasse we Francji, które spełniają najnowsze rekomendacje i standardy IFRA(International Fragrance Association) oraz REACH(Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals).

 

 

Jakie materiały są stosowane do produkcji zapachów samochodowych IMAO?

Produkty IMAO tworzone są z kompozytu w którego to rdzeń wtryskiwane są perfumy.

 

 

Jak długo produkty IMAO są sprzedawane na rynku międzynarodowym?

Produkty IMAO są dostępne na rynku od 2012 roku. Produkty z gamy IMAO są owocem wieloletnich badań i rozwojów przez wiodących francuskich perfumiarzy.

 

 

Jaka jest przewaga produktów IMAO nad innymi?

Do wytwarzania naszych produktów stosujemy perfumy i komponenty, które są wytwarzane wyłącznie dla IMAO przez francuskich perfumiarzy z Grasse.

W produktach dedykowanych dla samochodów odeszliśmy od koncepcji zapachów w płynnej formie, dzięki czemu wyeliminowaliśmy w 100% ryzyko powstania defektów na desce rozdzielczej.

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

 info@olfactive.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl