Historia
IMAO  IMAO to doświadczenie i innowacja w branży perfumeryjnej od ponad dwóch pokoleń. Rodzina Caffon(iD SCENT) specjalizuje się w technologii mającej na celu wprowadzaniu wysokich domieszek perfum do różnego typu materiałów bez utraty na jakości zapachu. Technologie opracowane przez firmę iD SCENT pozwalają na poszerzenie możliwości dla marketingu sensorycznego. Od ponad dekady firma współpracuje z wieloma luksusowymi markami i prestiżowymi klientami :http://idscent.net/nos-references/.
Projekty iD SCENT są obecnie eksportowane na cały świat, aby mogły być wykorzystywane w kampaniach marketingowych największych i najważniejszych marek zapachowych.
W 2012 r. firma iD SCENT postanowiła podzielić się z szeroką publicznością wiedzą na temat innowacji technologicznych i zapachów. W tym samym roku ruszyła marka IMAO. Odzwierciedlając wartości francuskiej perfumerii, marka opracowuje wysokiej jakości perfumy samochodowe i do pomieszczeń. iD SCENT współpracuje z perfumiarzami z regionu Grasse, którzy specjalnie na potrzeby marki IMAO stworzyli niepowtarzalne kreacje zapachów. Podążając za trendami zapachowymi, marka IMAO oferuje swoim odbiorcą aktualne i subtelne zapachy do auta i pomieszczeń.

Rodzina Caffon
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl