Perfumy do prania | Il Bucato Di Adele

Il Bucato Di Adele to włoska marka, która zdobywa serca miłośników wyjątkowej pielęgnacji ubrań i tkanin na całym świecie. Zainspirowana tradycyjnymi włoskimi metodami prania i pielęgnacji, firma oferuje produkty, które łączą nowoczesne technologie z doświadczeniem, sercem i duszą Włoch. Il Bucato Di Adele redefiniuje doświadczenie prania dzięki swojej ekskluzywnej gamie perfum do prania, które umożliwiają użytkownikom personalizację zapachu swoich ubrań.

DYFUZORY ZAPACHOWE OLFACTIVE DESIGNERS

Witamy w świecie Olfactive Designers, gdzie zmysł zapachu jest najważniejszym elementem w kreowaniu wyjątkowych i niezapomnianych doświadczeń.

Olfactive Designers to ekskluzywna marka stworzona przez renomowaną firmę Olfactory Consulting, która od dekady specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań zapachowych dla firm z całego świata. Naszą misją jest tworzenie unikalnych, spersonalizowanych doznań zapachowych, które zwiększają komfort i przyjemność z pobytu w danym miejscu.

Zastosowanie najnowszych technologii oraz bogate doświadczenie pozwalają nam dostarczyć produkty o niepowtarzalnych zapachach, które wprowadzą Twoje przestrzenie w nowy wymiar zmysłowych doznań.

CO TO JEST AROMAMARKETING?

Definicja aromamarketingu brzmi dość zawile: jest to bowiem proces polegający na identyfikowaniu pozytywnych zapachów/perfum związanych z daną firmą i włączeniu ich do procesu marketingowego w miejscu sprzedaży w celu wpłynięcia na zachowanie klientów. Inaczej mówiąc, marketing zapachowy polega na skojarzeniu przez klienta pewnego zapachu z firmą, aby zachęcić go do zakupów. Zasada działania jest więc podobna do znanych logotypów. W końcu zapach, tak samo jak wzrok, jest nieodłącznym elementem życia codziennego.

Świece Zapachowe Treasure Island

W czasach, kiedy wielkie okręty ujarzmiały morskie fale, a wiatr z rozmachem targał pirackimi banderami, mówiono tylko o jednym – o skarbach. Każdy o nich marzył, każdy chciał je odkrywać… Ale tylko morscy śmiałkowie mieli odwagę sięgać po te najcenniejsze – po te, które dawały zmysłowe i niemal pozazmysłowe doznania, nie do ujarzmienia, nie do zamknięcia. A jednak. To właśnie z tych wyjątkowych doznań i doświadczeń, z podmuchów wiatrów ze wszystkich stron świata, z niezwykłych historii i setek kilometrów wojaży udało się stworzyć markę Treasure Island – świece zapachowe, inspirowane pełnym przygód i pasji pirackim życiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl