Darmowa dostawa do Paczkomatów InPost dla zamówień powyżej 150 PLN

Obserwuj nas:

Poznaj markę

IMAO® Parfums

Z doświadczenia dwóch pokoleń, IMAO®, rodzinne dziedzictwo firmy iD SCENT, przenosi innowacje perfumeryjne do Twojego świata. Specjalizując się w zaawansowanych technologiach perfumowania, oferuje wyjątkowe zapachy do Twojego samochodu i pomieszczeń, inspirowane bogactwem francuskiej tradycji perfumeryjnej.

W IMAO® wykorzystujemy zaawansowane technologie, aby wprowadzać wysokie koncentracje perfum do różnych materiałów, zachowując przy tym pełnię i głębię zapachu. Nasza unikalna metoda gwarantuje długotrwały i intensywny aromat, który odmienia atmosferę każdego pomieszczenia i podróży.

IMAO® powstało w 2012 roku ze spotkania trzech osób
oraz dwa obszary specjalizacji. Brat i siostra Maxime Caffon i Julie Naso prowadzą francuską firmę specjalizującą się w technologiach węchowych.

Marc Giambrone jest doświadczonym belgijskim przedsiębiorcą z dużą siecią dystrybucji w Europie Północnej. Jego wiedza w dużym stopniu przyczyniła się do sukcesu sprzedażowego i marketingowego marki.

Ci pełni pasji przedsiębiorcy mają wspólną wizję: rozwój marki zapachów samochodowych z innowacyjnymi formatami i zapachami opracowanymi przez twórców zapachów.

1

Innowacyjne produkty dla Twojego samochodu

Poznaj nasze produkty

Karty
zapachowe

Spraye
zapachowe

Dyfuzory
zapachowe

Chusteczki
do kokpitu

2

Poznaj wszystkie zapachy produktów IMAO®

Kolekcja 13 zapachów do Twojego samochodu

Blog o aromamarketingu

Nowości w branży

Odkryj Świat Zapachów z IMAO® Parfums: Zapachowe Karty

Czy kiedykolwiek chciałeś przenieść się w przestrzeń czasu poprzez zapach? […]

×